Obratite nam se

Šef ured: Jinrui Bld, Jincheng Rd, Hangzhou, Kina

PH: 86-571-82759-003

FX: 86-571-82759-005

Tehnologija i ponude: sales@sensmag.com

آهن ربا قطب نما

آهن ربا قطب نما

قطب نمای مغناطیسی است قدیمی ترین ابزار برای ناوبری و ابزار حیاتی برای ناوبری در دریا برای قرن ها بوده است. قطب نما اجازه می دهد تا کشتی را به هدایت کردن دوره انتخاب شده. با در نظر گرفتن بلبرینگ ششم...

قطب نمای مغناطیسی است قدیمی ترین ابزار برای ناوبری و ابزار حیاتی برای ناوبری در دریا برای قرن ها بوده است. قطب نما اجازه می دهد تا کشتی را به هدایت کردن دوره انتخاب شده. با در نظر گرفتن توپ از اشیاء قابل مشاهده با قطب نما، ناوبر نیز قادر به تعمیر موقعیت کشتی در نمودار است.

قطب نمای مغناطيسی چگونه کار می کند؟

از آنجا که زمین مانند یک آهنربای بزرگ احاطه شده توسط یک میدان مغناطیسی بزرگ است قطب نمای مغناطیسی کار می کند. زمین دو قطب مغناطیسی است که دروغ در نزدیکی قطب شمال و جنوب است. میدان مغناطیسی زمین مغناطیسی 'سوزن' صنعتي به نوسان به سمت شمال و جنوب اگر آن را از نخ آویزان است و یا اگر آن را از طریق نی و یا تکه های چوب شناور در یک کاسه آب گیر می شود.


قطب نمای مغناطیسی دقیق چگونه است؟

چندی پیش به عنوان قرن 15 دریانوردان متوجه شده که سوزن قطب نمای مغناطیسی نیست با دقت به زمین درست شمالی نقطه. کلمبوس، مثلا داشت این در سفرهای خود را در سراسر اقیانوس اطلس در 1490s. در عوض، سوزن زاویه شمال درست می کند و زاویه که از جایی به جای متفاوت در سطح زمین. این به این معنی است تغییرات مغناطیسی مختلف برای مکان های مختلف بر روی زمین وجود دارد. این تغییرات در سفر معروف قرن 17 توسط دانشمند بزرگ و ستاره شناس ادموند هالی مورد بررسی قرار گرفت. تصور می شد در این زمان است که در طول یک کشتی توسط تنوع قطب نما یافت نشد اما این نشان داد که خلاف واقع است.


مشکل حل مغناطیسی و تنوع چگونه بود؟

تغییرات سیستم ناوبری، هم به خاطر معرفی قطب نما ژیروسکوپی نگران نباشید. در 1908 اختراع شده بود. این با استفاده از چرخش ژیروسکوپ است که قطب نما با اشاره به شمال مغناطیسی اما به شمال واقعی زمین نگه می دارد. به سرعت در حال چرخش ژیروسکوپ است در قلب جير. پس ژیروسکوپ در حال چرخش است، آن را در همان جهت، بدون در نظر گرفتن کشتی heaving حرکت اشاره گر باقی مانده.

امروز، کشتی را در هر نقطه جهان نقطه دقیق با استفاده از سیگنال از ماهواره در مدار بررسی می کند. با این حال، تمام سیستم ناوبری هنوز قطب نما در هیئت مدیره نیز داشته باشد. تریسی ادواردز که captained قبل از ازدواج در سال 90 دور Whitbread جهان مسابقه قایق بادبانی قایق بادبانی Navsat (ناوبری ماهواره ای) استفاده می شود و در بر داشت آن را به حال بسیاری از مشکلات فنی که او اغلب قطب نمای مغناطیسی در عوض با استفاده از.Hot Tags: قطبنما آهن ربا تامین کنندگان و تولید کنندگان آهن ربا قطب نما و کارخانه آهن ربا قطب نما و عمده فروشی آهن ربا قطب نما، فروش آهن ربا قطب نما قطب نما آهنربا
محصولات مرتبط
پرس و جو
این است Hangzhou Sens magnet D.O.O., اگر شما هر گونه سوال، درخواست، و غیره، لطفا با استفاده از این فرم با ما تماس بگیرید. تمام نظرات و پیشنهادات شما استقبال می شود.)
Contact us

Šef ured: Jinrui Bld, Jincheng Rd, Hangzhou, Kina

PH: 86-571-82759-003

FX: 86-571-82759-005

Tehnologija i ponude: sales@sensmag.com

Copyright © Hangzhou Sens magnet D.O.O.